Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

SEO просування

Просування по семантичному ядру

Суть seo просування за ключовими словами – максимальне просування сайтів в топ пошукових систем за затвердженими з клієнтом пошуковими запитами.

Для просування сайту з топ 10 Яндекса і Гугла використовують в основному ті ж основні методи і способи просування сайту, що і при нарощуванні цільового трафіку.

Обов’язково в першу чергу вирішують проблеми з помилками у внутрішній оптимізації сайту, виправляють всі програмні та технічні помилки, сприяють індексації домену.

Існує така думка, що при просуванні в топ за словами, які були заздалегідь узгоджені з замовником немає необхідності збирати додаткове семантичне ядро. Однак в більшості випадків замовник звертається до seo агентству за висновком сайту в топ і закріплює в договорі просування по високочастотних запитах.

Просування ж сайту в топ 10 по вузькому числу високочастотних запитів без розведення семантичного ядра середньо і низькочастотним запитам – прямий шлях до санкцій пошукових систем.

Сайт наповнюється контентом з урахуванням оптимізації посадок під розподілені запити, прописуються метатеги для всіх сторінок, які просуваються.

Що стосується зовнішнього просування, то методи просування сайтів в інтернеті для отримання позицій за ключовими словами мало чим відрізняється від трафікового просування. Єдина відмінність – подолання спокуси нарощування анкорний посилань для прискорення виведення сайту в топ по затвердженим запитам. З цією спокусою потрібно боротися, тому що в топ можна увійти швидко, проте так само швидко з нього потрапити в прірву і отримати санкції від пошукових систем за пошуковий спам.

Основна різниця між трафіковим просуванням і просуванням по запитам – KPI (ключові показники ефективності), які відслідковуються згідно з договором. При просуванні сайту за запитами результатом просування вважаються позиції в пошукових системах, які були обумовлені в договорі.

В рамках послуги Seo просування по ключових запитах ми гарантуємо виведення 70% узгоджених ключових слів в ТОП 10 пошукових систем, починаючи з 4-го місяця просування.

Для того щоб досягти бажаних результатів в якісному ранжуванні сайту необхідно дуже уважно, ретельно і професійно проводити всі перераховані вище види робіт з техніки безпеки та ефективної розкрутки.

Коли

 • Сайт створено
 • Виділено бюджет на просування

Навіщо

 • Для підвищення лояльності клієнтів
 • Для наповнення сайту якісним контентом
 • Для виведення сайту в конкурентні ТОП 10 безкоштовної пошукової видачі

Що ми робимо

Етапи просування по семантичному ядру

 • Плануємо і обговорюємо з замовником бюджет просування як мінімум на 6 місяців
 • Проводимо внутрішню оптимізацію сайту і супроводжуємо програмістів при впровадженні результатів ТЗ
 • Збираємо додаткове семантичне ядро і розподіляємо по посадкам
 • Наповнюємо сайт оптимізованими текстами
 • Прописуємо метатеги всіх посадочних сторінок
 • Закуповуємо необхідну кількість вічних посилань згідно зі стратегією зовнішнього просування
 • Закуповуємо соціальні фактори згідно зі стратегією зовнішнього просування
 • Відслідковуємо позиції і поведінкові чинники
 • Відслідковуємо переходи на сайт і конверсії
 • Постійна оптимізація на підставі статистики і KPI

Що ви отримаєте

Результати просування по семантичному ядру

 • Підвищення впізнаваності бренду
 • Поліпшення наповненості сайту якісним оптимізованим контентом
 • Гарантоване виведення 70% цільових ключових запитів в ТОП-10 узгоджених пошукових систем

Скільки коштує

Терміни та вартість просування по семантичному ядру

Комісія агентства за роботу з виведення вашого сайту в ТОП-10 по 70% узгоджених запитів фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding з 4го місяця просування дорівнює 50% бюджету на seo і стартує від 6000грн. Рекомендований бюджет розраховується окремо з урахуванням віку домену та тематики, конкурентності вашої ніші.

Також потрібно враховувати чи є в наявності всі необхідні тематичні матеріали, або ж будуть необхідні послуги копірайнера.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding знають, як безпечно і надійно вивести ваш сайт в ТОП і підвищити коефіцієнт конверсії вашого сайту.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding