Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Контекстна реклама

Реклама на YouTube

Реклама на Youtube – прекрасний інструмент залучення вашої цільової аудиторії на сайт, так як цей відео майданчик останнім часом не має собі рівних за зростанням популярності і залучення аудиторії.

Контекстна реклама в Youtube відрізняється від інших видів контекстної реклами максимальною візуалізацією і як результат більшої передачею динаміки і емоційної складової вашого рекламного послання.

Ефективність для прямих продажів не дуже очевидна, так як в цьому випадку реклама повинна бути націлена на конкретний тип товару, який повинен бути досить вигідний бізнесу і постійний, впізнаваний в асортиментній лінійці для таких масштабних інвестицій в його рекламне просування.

В основному цей канал використовується для підвищення впізнаваності бренду, інформаціях про акції та новинки вже розкрученої торговельної марки або ж як нагадування про компанії в комплексі з іншими візуальними каналами (медійна реклама, реклама на тв, оффлайн реклама на вулицях, в транспорті).

У рекламі на Youtube – об’єкт вибору реклами і як результат цільової аудиторії, на яку вона спрямована – ключові запити (In-Display) або тематика відео (In-Stream). При виборі ключових запитів-тегів, за якими знаходиться або переглядається користувачем відео, ваш ролик буде показаний в правій частині з іншими відео на цю тему – показ In-Display. Якщо ж ви вибрали конкретні тематичні відео для показу, то ваш рекламний ролик буде показаний в них на початку перегляду – показ In-Stream.

Модель оплати для реклами в Youtube – в In-Display оплата за перегляд при кліці на ваш ролик і початку його перегляду, а при розміщенні In-Stream тільки після того як ролик був переглянутий користувачем повністю або більше 30 секунд.

При цьому при показі In-Stream в ютуб є можливість пропустити ролик, переглянувши перші його секунди, що з одного боку відсіє непотрібні нецільові витрати на користувачів, які в принципі не зацікавлені в ваших товарах / послугах, а з іншого навіть їм дасть про вас первинну інформацію на рівні підсвідомості.

Контекстна реклама в Youtube надає можливості найширшого охоплення цільової аудиторії і максимально працює саме на інформування і підвищення впізнаваності бренду, не варто чекати від неї занадто великих продажів, якщо ви продаєте, наприклад, капелюхи, а не автомобілі.

Успішна контекстна реклама в ютубі повинна бути органічно вплетена в загальну продуману стратегію маркетингу вашої компанії.

Коли

 • Сайт створений, наповнений і правильно функціонує
 • Визначено цільова аудиторія сайту для PPC
 • Визначено інтереси цільової аудиторії

Навіщо

 • Для швидкого розширення охоплення цільової аудиторії
 • Для різкого підвищення впізнаваності бренду

Що ми робимо

Етапи ведення реклами на YouTube

 • Затвердження із замовником KPI по рекламним компаніям в Youtube
 • Створення аккаунта в Google Adwords
 • Отримуємо відео матеріал для рекламного ролика
 • Вибираємо тип показів In-Display або In-Stream
 • Налаштовуємо ротацію і частоту показів в Youtube
 • Визначаємося зі ставками і таргетингом
 • Остаточна перевірка всіх налаштувань перед запуском
 • Запуск рекламних компаній
 • Постійна оптимізація на підставі статистики і KPI

Що ви отримаєте

Результати ведення реклами на YouTube

 • Підвищення впізнаваності
 • Підвищення тематичного трафіку

Скільки коштує

Терміни та вартість ведення реклами на YouTube

Вартість ведення реклами в Youtube фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding залежить від масштабності рекламних активностей і наявності необхідних рекламних матеріалів. При наявності всіх матеріалів ціна стартує від 2000грн і до 10% від бюджету з яким йде робота на акаунті.

Найчастіше замовляється клієнтами в рамках однієї послуги контекстна реклама разом з налаштуванням рекламних компаній PPC.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding знають, як прискорити популярність вашого бренду і підвищити лояльність вашої цільової аудиторії використовуючи всі переваги реклами в Youtube.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding