Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Мета просування

Веб-аналітика для сайту

Після запуску сайту, аналізу цільової аудиторія і пошуку ефективних каналів її залучення у вашого бізнесу онлайн починається фаза активного росту.
На початковому етапі більшість каналів залучення, які були обрані вами при підготовці маркетингової стратегії розвитку, досить добре справляються з первинним залученням цільового трафіку.

Первинні цілі і завдання, аналітика сайту і ті KPI розвитку, за якими ви оцінюєте ефективність різних каналів, далекі від досконалості. І це пояснюється тим, що первинний успіх по зростанню статистики створює помилкову ілюзію ефективності розвитку.

Суть робіт

Що таке веб аналітика

Веб аналітика сайту – цілий комплекс аналітичних процедур, коректного використання спеціальних дослідницьких інструментів і отриманих аналітичних даних.

Всі отримані дані всебічно системно і кваліфіковано вивчаються і дають бізнесу чітке розуміння щодо реальної результативності наступних елементів його маркетингової стратегії:

  • Аналіз ефективності сайту
  • Аналіз відвідувань сайту
  • Аналітика продажів
  • Аналіз просування сайту по всіх каналах залучення

Критичність веб аналітики

Аналітика інтернет магазинів

Інтернет аналітика найбільш важлива для аналізу інтернет магазинів. Власники, бізнес яких відноситься до e-commerce, перші приходять до необхідності використовувати інструменти веб аналітики для контролю і вивчення статистики інтернет магазинів.

Web аналітика сайтів B2C особливо критична через високу конкуренцію на ринку інтернет магазинів, і не має можливості експериментувати, розподіляючи такі необхідні для успіху онлайн ресурси на неперевірені і неефективні канали залучення цільової аудиторії на сайт.

Принципово важливою для фізичного виживання і місця під сонцем для нового інтернет магазину є якісна і детальна аналітика статистики продажів інтернет магазинів.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи робіт по веб-аналітиці

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках мети веб аналітика сайтів, щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Підготувати персональну пропозицію

для вашего проекту?

ЧОМУ МИ?

Все дуже просто

Ми зацікавлені в максимальній рентабельності всіх ваших майбутніх вкладень у просування вашого проекту в інтернеті, тому проведемо максимально детальну аналітику ефективності всіх використовуваних вами в маркетингових активностях каналів.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding