Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Впізнаваність бренду

Соціальні мережі - ведення і просування

Маркетинг в соціальних мережах (smm marketing) – завоювання лояльності вашої цільової аудиторії шляхом спілкування з вашими потенційними і фактичними клієнтами в соціальних мережах.

Важливість цього інструмента просування сайту в соціальних мережах в тому, що відбувається відкрите спілкування, яке ведеться безпосередньо від імені вашого бізнесу.

Тому інформація, яка надається аудиторії в офіційних підтверджених групах / сторінках / спільнотах в соціальних мережах, повинна бути такою, яка чітко відображає позицію власників вашого ресурсу і сприймається вашою цільовою аудиторією так само серйозно, як і розміщена безпосередньо на вашому ресурсі.

Робити чи не робити

Що таке smm просування для вашого бізнесу

[vc_column_textcss=”.vc_custom_1479057422451{margin-top: -20px !important;margin-bottom: 20px !important;}”]Важливість рівня і якості комунікацій в СММ з потенційними клієнтами складно переоцінити. Так, наприклад, якщо на одній шальці терезів банальна розкрутка в соц мережах зі бідно наповненим контентом, а на інший якісно продумане ведення справжнього тематичного ком’юніті, то абсолютно зрозуміло куди ваша цільова аудиторія додасть свою гирьку лояльності.

Пояснення цьому очевидно – в вашому співтоваристві / сторінці / групі повинно бути банально цікаво, корисно і потрібно перебувати вашій цільовій аудиторії. І корисність ця повинна полягати зовсім не в методичному переписі всіх категорій, підкатегорій, карток, а в кращому випадку акцій і новин на сайті.[/vc_column_text]

Просування в соціальних мережах або ж smm просування – це в першу чергу побудова довгострокових відносин з вашою цільовою аудиторією на підставі постійної комунікації, обміну інформацією, відгуками, новинками і постійними перевіреними корисностями у вашій тематиці.

Робити чи не робити

Що входить в професійне просування сайту в соціальних мережах

Всі послуги smm маркетингу в соціальних медіа, які запропонує вам smm агентство, можна розділити на кілька етапів:

  • Первинне створення груп / сторінок / спільнот в соціальних мережах для інформування та максимального охоплення цільової аудиторії
  • Аналіз потреб вашої цільової аудиторії в даній соціальній мережі і розробка маркетингової стратегії по наповненню і просуванню ком’юніті
  • Наповнення групи інформацією, відгуками, новинками і постійними перевіреними корисностями у вашій тематиці
  • Залучення цільової аудиторії в дискусію і відповіді на ці запитання в ком’юніті
  • Просування в соціальних медіа вашого ком’юніті
  • Просування через соціальні мережі вашого основного сайту, використовуючи вашу групу / стрінку / співтовариство

Виберіть послугу

Інструменти і етапи робіт по smm

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках інструменту маркетинг в соціальних мережах (SMM), щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Підготувати персональне рішення

для вашого проекту?

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding точно знають, чим цікавиться ваша цільова аудиторія в соціальних мережах і за якою корисною для них інформацією вони обов’язково прийдуть і стануть підпищиками вашого ком’юніті в соціальних мережах.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding