Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Впізнаваність бренду

Контекстна реклама сайту

Контекстна реклама (PPC) – найчастіше перший канал, який фігурує в маркетингової стратегії після створення і наповнення сайту. Причина в тому, що контекстна реклама, поряд звичайно з прайс агрегаторами – найшвидший шлях до зростання продажів нового сайту.

Насправді конверсійність цього каналу залучення відвідувачів на сайт пояснюється широкими можливостями по гео таргетингу і таргетингу по інтересам, що в свою чергу дозволяє сегментувати користувачів інтернету і вичленувати саме вашу цільову аудиторію і показувати рекламу тільки їй.

Плюси PPC

Переваги контекстної реклами

Важливим для сайтів-початківців є також фінансова сторона питання, а саме прозорість і планування на перспективу необхідного для залучення вашої цільової аудиторії бюджету.

До запуску контекстної реклами для розрахунку можна використовувати плановий медіаплан (з урахуванням середньої планованої ціни кліка і рівня потенційного охоплення аудиторії з урахуванням таргетингу), а після запуску, отримання первинної статистики по новому аккаунту і проведення оптимізації за результатами, по яким вже можна орієнтуватися на фактичну ціну за клік для розрахунку майбутніх бюджетів.

Контроль витрат

Управління бюджетом контекстної реклами

Важливим для оптимізації витрат і показників якості з точки зору бізнесу є керованість витратами. У контекстній рекламі можна не тільки обмежити розмір бюджету, який планується до витрат, але обмежити показ реклами по днях тижня, часу доби. Всі ці обмеження і настройки можна задати на всіх рівнях від всього аккаунта до мінімального рівня деталізації – кожного окремого оголошення.

Керованість бюджетом не обмежується тільки розподілом бюджету і коригуванням часу і місця показу. Дуже важливо те, що середньою ціною кліка, на яку ви рівнялися в попередньому медіаплані перед запуском контекстної реклами, також можна управляти, беручи участь в аукціоні під час кожного показу користувачеві ключового запиту або відкритті їм сторінки з тематичним контентом на обраному рекламному майданчику.

Мінуси PPC

Слабкі місця контекстної реклами

Найбільше «але» контекстної реклами – її одноразовість, тобто ті витрати, які ви понесли зараз при кліці користувача на рекламу або перегляді її користувачем жодним чином не допоможуть вам в майбутньому.

Кліки оплачуються тут і зараз, і результат приносять або не приносять теж тут і зараз. Саме тому контекстну рекламу часто називають по основній моделі оплати – PPC (Pay Per Click – оплата за клік), хоча можна також налаштувати оплату за 1000 показів, але це менш конверсійно на практиці.

Ціна питання

Рахуємо ефективність контексту

Беручи до уваги цю модель оплати, результати і ефективність контекстної реклами потрібно дуже уважно оцінювати для того, щоб вона не тільки себе окупала, а й стала ефективним і рентабельним каналом залучення цільової аудиторії.

Для прозорої оцінки ефективності до початку ведення рекламних компаній необхідно визначитися з KPI (ключовими показниками ефективності), які на сьогоднішній день в основному зводяться до нарощування продажів, якщо звичайно перед фахівцями не ставиться за основу мета – швидке підвищення впізнаваності бренду в проекті, яка не має нічого спільного з e-commerce.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи робіт по контекстній рекламі

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках інструменту контекстна реклама, щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding точно знають, як зробити ваші вкладення в контекстну рекламу ефективними і рентабельними.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding