Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Контекстна реклама

Таргетована реклама в соціальних мережах

Таргетована реклама в соціальних мережах – прекрасний інструмент залучення найбільш активної частини вашої цільової аудиторії на сайт.

Реклама в Facebook, VK та інших соціальних мережах відрізняється від інших видів контекстної реклами максимально високими можливостями різного таргетингу прямо на цільову аудиторію, а не на її потреби. Як результат такого орієнтування ефективність для конкретних продажів не дуже очевидна, але реклама прекрасно підходить для первинного залучення цільової аудиторії на сайт.

В основному цей канал використовується для розширення залучення цільової аудиторії і підвищення впізнаваності бренду, інформаціях про акції та новинки вже розкрученої торговельної марки.

У таргетированій рекламі в соц мережах – об’єкт вибору реклами сама цільова аудиторія, а таргетинг – більшість інформації, які користувачі залишають в профілі соціальної мережі при реєстрації (вік, стать, інтереси, освіта, посада, проживання, хобі тощо).

Модель оплати для реклами в соц медіа – PPC або оплата за 1000 переглядів. Ціна кліка і перегляду значно нижче, ніж в пошуковому контексті, тому цей канал прекрасно підходить для ремаркетингу / ретаргетінга.

Основний вид реклами з соціальних мережах – оголошення з графічним зображенням і текстом з переходом на групу в соц мережі, тематичний конверсійний Лендінг (для підвищення конверсій, але є ризик великого % відмов, так як мало важливого для користувачів соціальних мереж вибору) або на ваш веб сайт.

Успішна таргетована реклама в Facebook, Вконтакте, Linkedin і інших соціальних мережах повинна бути органічно вплетена в загальну продуману стратегію маркетингу вашої компанії.

Коли

 • Сайт / Лендінг створений, наповнений і правильно функціонує
 • Визначено цільова аудиторія сайту для PPC
 • Детально визначена цільова аудиторія

Навіщо

 • Для швидкого розширення охоплення цільової аудиторії
 • Для різкого підвищення впізнаваності бренду

Що ми робимо

Етапи ведення таргетованої реклами в соціальних мережах

 • Затвердження із замовником KPI по рекламним компаніям в соц мережах
 • Перевіряємо посадочні сторінки
 • Підбираємо соц мережі для таргетованої реклами з урахуванням максимального попадання в цільову аудиторію
 • Вибираємо групи і спільноти, в яких не тільки складається наша цільова аудиторія, а й які пропонують аналогічні товари / послуги для більшої зацікавленості аудиторії
 • Налаштовуємо оголошення
 • Визначаємося зі ставками і націлених
 • Остаточна перевірка всіх налаштувань перед запуском
 • Запуск рекламних компаній
 • Постійна оптимізація на підставі статистики і KPI

Що ви отримаєте

Результати ведення таргетованої реклами в соціальних мережах

 • Підвищення впізнаваності
 • Підвищення залучення цільової аудиторії на сайт

Скільки коштує

Терміни та вартість ведення таргетованої реклами в соціальних мережах

Вартість ведення таргетованої реклами в соціальних мережах фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding залежить від масштабності рекламних активностей варіюється від 2000грн і до 10% від бюджету з яким йде робота в соц мережах.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послу

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding знають, в яких саме соц мережах ваша цільова аудиторія буде максимально зацікавлена перейти по вашим оголошенням і зробити цільові дії на посадкової сторінці.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding