Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Мета просування

Впізнаваність бренду в інтернеті

Після того як сайт запущений і наповнений, функціонал відпрацьований, а бізнес процеси налагоджені настає час розробки маркетингової стратегії, яка включає в себе всі розумно рентабельні у вашій ніші канали залучення потенційних клієнтів вашого бізнесу.

На старт, увага ...

Коли потрібно починати просування бренду компанії

На етапі аналізу перших результатів рентабельності та результативності потенційно ефективних маркетингових каналів, а також при початковому їх відпрацюванні нерідко ви можете зіткнутися з ситуацією, Коли фактична конверсійність істотно нижче тієї планової, яку ви закладали на етапі аналізу.

Причина таких катастрофічних відхилень очевидна – у вашого бізнесу занадто низька пізнаваність бренду в інтернеті. В результаті чого при виборі, яким наповнені пошукові системи, соціальні мережі та інші тематичні інформаційні майданчики вашої тематики, ваш ресурс не тільки не vital, але навіть не особливо знайомий вашій цільовій аудиторії.

Таким чином, первинну роботу над підвищенням впізнаваності бренду рекомендуємо починати відразу ж після того як ваш сайт повністю готовий для появи перших відвідувачів і вони зможуть бути повністю задоволені вашм асортиментом і якістю послуг.

Що робити

Як підвищити впізнаваність бренду

Розкрутка бренду або просування бренду в інтернеті – це окрема маркетингова стратегія, що передбачає під собою максимальне залучення та інформування про товари, послуги і ваших фактичних і потенційних перевагах, представників цільової аудиторії вашого бізнесу в інтернеті.

Від правильного вибору інструментів і методів просування бренду залежить необхідний для віддачі період залучення цільової аудиторії і якість впізнавання, які ви отримаєте в результаті.

Як робити

Стратегія просування бренду

Професійний розвиток бренду в мережі передбачає використання всього спектра інструментів інтернет-маркетингу в потрібному місці в потрібний час і в необхідних і достатніх пропорціях.

Принципово важливо грамотно розставити акценти в застосуванні кожного інструменту просування, щоб з одного боку збільшити охоплення і привернути увагу, а з іншої не викликати у потенційних клієнтів відчуття настирливої ​​непотрібності.

Це дуже важливо, тому що, наприклад, скандальна популярність МММ або настирливість Гербалайфа не те, що потрібно власникам бізнесу, які хочуть додати своєму бренду популярності.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи робіт для підвищення впізнаваності бренду

Якщо ваша мета просування на цьому етапі – впізнаваність бренду, то фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding готові запропонувати вам все найбільш перевірені та ефективні для досягнення цієї мети послуги з гарантією якості виконуваних робіт.

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках мети – впізнаваність бренду, щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Підготувати персональне рішення

для вашого проекту?

Чому ми?

Все дуже просто

Ми зацікавлені в максимальній рентабельності всіх ваших майбутніх вкладень у просування вашого проекту в інтернеті, тому сплануємо вашому бізнесу надійну PR компанію в інтернеті і забезпечимо максимальне охоплення нею вашої цільової аудиторії.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding