Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Мета просування

Виведення з-під фільтра пошукових систем

Пошукові системи в турботі про якість пошукової видачі постійно оновлюють і покращують свої алгоритми. Роботи пошукових систем з урахуванням нових вимог звертають увагу на всі параметри сайту.

Перевірці, аналізу та оцінці піддаються як внутрішня оптимізація сайту, так і зовнішні чинники просування. У Google і Yandex є свої назви і сфери впливу для кожного з алгоритмів.

Фільтри пошукових систем

Такі різні алгоритми ...

Основні найбільш відомі алгоритми Google і Yandex на слуху у оптимізаторів – це:

  • Панда (Panda)
  • Пінгвін (Penguin)
  • PayDay Loan
  • Колібрі (Hummingbird)
  • Голуб (Pigeon) від Гугла
  • АГС
  • Ти-останній
  • Ти-спамний
  • Афіліат-фільтр від Яндекса

Частина з них спрямовані на зниження в видимості конкретного сайту, який був спійманий пошуковою системою на порушення рекомендацій, а частина – на вичищення – поліпшення конкретного ТОП видачі відповідної пошукової системи.

Основні помилки

Коли можна отримати санкції

Всі алгоритми оновлюються з різною періодичністю і мають різну критичність по покаранням і часу виведення з-під фільтрів – санкцій, які накладені на сайт.

Частина фільтрів накладаються автоматично після перевірки на відповідність критеріям алгоритму, а частина тільки вручну працівниками пошукових систем – ассесорами, які тестують якість пошуку.

Асесори вичищають ТОП пошукової видачі від свідомо менш якісних сайтів, які для попадання в ТОП використовували різні методи спам накрутки для того, щоб штучно завоювати лояльність пошукових систем.

Симтоматика очевидна

Сайт під фільтром

Порушення рекомендацій, які аналізуються і знаходяться оновленими алгоритмами, тягнуть за собою санкції пошукових систем і сайт отримує фільтр від Google або Yandex.

Сайт, який потрапив під песимізацію пошукових систем, в залежності від специфіки фільтра, починає відчувати на собі всі “принади” покарання.

Основні симптоми, які видно відразу – різке просідання позицій сайту і / або падіння трафіку. Деякі власники сайтів помічають обнулення так званих “пузомерок” сайту – PR Google і Тиц Yandex або повідомлення від пошукових систем про застосування ручних санкцій в Webmaster Tools.

Без паніки

Як знімає санкції агентство інтернет-маркетингу Webbranding

Вихід сайту з-під фільтра – це оздоровлення зовнішньої і внутрішньої оптимізації сайту, поліпшення якісних характеристик ресурсу і ефективна робота над результатом разом із замовником.

В залежності від конкретного фільтра наші фахівці будуть працювати як з текстовими і графічними матеріалами на сайті, вичищення коду і виправленням технічних проблем хостингу, так і з усуненням спамності в зовнішньому просуванні.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи виведення сайту з-під фільтра

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках виведення сайту з-під фільтра, щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Підготувати персональне рішенння

для вашого проекту?

Чому ми?

Все дуже просто

В результаті виконання нашими фахівцями всіх необхідних і достатніх робіт з сайту не тільки будуть зняті санкції, а й підвищиться його привабливість для користувача, а в деяких випадках і конверсійність.

Санкції будуть зняті в найкоротший період і максимально безболісно для сайту.

1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding