Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Впізнаваність бренду

Ведення і просування Youtube каналу

Власний Youtube канал – досить давно не є просто даниною моді для бізнесу в інтернеті. Більш того це дуже серйозний і багатообіцяючий з урахуванням майбутніх трендів канал залучення цільової аудиторії на ваш сайт.

Всі основні переваги від володіння власним каналом на ютубі можна розділити на 3 частини:

  • Внутрішні переваги для сайту
  • Велика ефективність від інших каналів залучення в результаті взаємодії з ними
  • Залучення цільового трафіку безпосередньо з вашого Youtube каналу

Давайте обговоримо кожне з описаних вище переваг більш детально.

Контентне наповнення

Внутрішні переваги для сайту

Відвідувачі, які потрапляють до вас на сайт, приймають рішення про якість вашого ресурсу, його наповненості й корисності для задоволення ними їх цільових потреб залежно від змісту, яким ваш сайт наповнений.

До контенту можна віднести структуру сторінок сайту, його функціонал, асортиментну лінійку, а також текстове, графічне та відео наповнення кожної сторінки вашого сайту.

Особливо велике значення відео контент має для 3х розділів сайту:

  • На картках товару (відео тестів товарів, комплектації і т.д.)
  • На сторінці портфоліо – відео відгуків клієнтів (значно більше довіри у відвідувачів, ніж до текстових відгуками, які можуть бути написані копирайтерами для наповнення сайту)
  • На сторінці «про нас» (відео-презентація компанії, відео з виробництва …)

Без всякого сумніву, дуже позитивно сприймається вашою цільовою аудиторією на цих сторінках брендоване унікальне відео підвантажене з вашого власного каналу в Youtube.

Лояльний трафік

Якісне підвищення впізнаваності бренду

Відео з You Tube прекрасно індексується пошуковими системами і по окремим запитам присутній в ТОП пошукової видачі, як результат можна отримати якісний цільовий органічний трафік на відео канал і як результат на сайт.

Якісне унікальне відео з вашого Youtube каналу може довантажувати на інші подібні вашому по тематиці сайти. В результаті чого, якщо відео брендоване, то збільшиться впізнаваність бренду, і в будь-якому випадку виросте реферальний трафік сайту акцептора на ваш ютуб канал.

При правильній стратегії наповнення і оптимізації Youtube канал даватиме вашому сайту дуже хороші власні результати щодо підвищення впізнаваності вашого бренду і сайту з одного боку, а з іншого збирати власну лояльну аудиторію ютуб підпищиків.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи робіт по Youtube каналу

Підготувати персональне рішення

для вашого проекту?

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding створять вам Youtube канал, який дасть вам всі переваги від відеоконтенту вашої тематики.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding