Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Youtube канал

Просування каналу Youtube

Суть просування каналу Youtube – максимальне залучення і збільшення лояльної цільової активної аудиторії вашого каналу.

Залучення нових передплатників, збільшення кількості лайків і коментарів до ваших відео в You Tube можливо через внутрішню пошукову систему цього сервісу відео хостингу. Основне завдання при просуванні вашого каналу – підняти в ТОП видачі по найбільш популярним тематичним і цільовим запитам якомога більшу кількість ваших унікальних відео.

Як і в просуванні в пошукових системах необхідно підібрати семантичне ядро, яке буде використовуватися при підготовці, створенні і оптимізації всіх ваших роликів.

Необхідно буде використовувати розроблену семантику при оптимізації пошукового сниппета кожного вашого ролика в Ютуб. Також як і в органічному пошуку сниппет (картинка, назва і анотація) впливають як на ранжування, так і на клікабельність кінцевими користувачами.
Велике значення в ранжируванні відео вашого каналу Youtube мають поведінкові фактори (значно важливіше, ніж в пошукових системах).

Саме тому важливо не скільки у вас роликів в каналі, а на скільки вони цікаві цільовій аудиторії. Наповненість каналу теж має значення в просуванні, але значно менше, ніж якість опублікованих матеріалів.

Ступінь зацікавленості визначається кількістю передплатників, лайків, коментарів, діслайков і тривалістю перегляду вашого відео. Ці показники дуже мало піддаються накрутці, так як при підйомі в ТОП видачі ютуба накручений ролик також швидко скочується вниз після того, як на нього приходить реальний ненакрученний трафік, який оцінює його абсолютно справедливо.

Так як канал на ютубі для e-commerce – важливий інструмент збільшення продажів на сайті, то основна мета просування каналу Youtube – залучити цільову аудиторію до перегляду ваших відео та після цього відправити цих відвідувачів на сайт, вмотивувати на цільову дію (замовлення або покупку).

Для того щоб досягти цього результату необхідно впровадити в ролик заклик до дії у вигляді анотації, яка буде кликабельна для глядача в процесі перегляду ролика, що значно підвищить комерційну ефективність таких відео на вашому каналі.

Успішний динамічний товарний ремаркетінг органічно впишеться в загальну продуману стратегію маркетингу вашої компанії.

Коли

 • Канал на Youtube створений
 • Розроблено стратегію наповнення каналу

Навіщо

 • Для підвищення лояльності клієнтів
 • Для наповнення сайту відео контентом зі свого ютуб каналу
 • Для збільшення продажів з відео анонсів карток товарів

Що ми робимо

Етапи просування каналу в YouTube

 • Збираємо семантичне ядро для Youtube каналу
 • Розподіляємо запити по відео і даємо рекомендації по зйомці відео
 • Оптимізуємо знятий ролик
 • Прописуємо назву, анотацію, теги і підбираємо заставку
 • Публікуємо ролик в вашому Youtube каналі
 • Відслідковуємо позиції і поведінкові чинники
 • Відслідковуємо переходи і конверсії
 • Постійна оптимізація на підставі статистики і KPI

Що ви отримаєте

Результати просування каналу в YouTube

 • Підвищення впізнаваності бренду
 • Підвищення повернення цільової аудиторії на сайт і повторні покупки товарів
 • Поліпшення наповненості сайту різними видами матеріалів

Скільки коштує

Терміни та вартість просування каналу в YouTube

Вартість просування вашого Youtube каналу фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding залежить від кількості публікованих роликів і стартує від 5000грн.

Також потрібно враховувати чи є в наявності всі необхідні відео матеріали, або ж буде необхідний креативний медіа продакшн.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding знають, як зробити ваш Youtube канал не тільки відвідуваним і улюбленим вашою цільовою аудиторією, але і конверсійним для продажів з вашого сайту.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding