Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Утримання клієнтів

Управління репутацією в інтернеті

SERM (search engine reputation management) – управління репутацією компанії в інтернеті. Управління діловою репутацією принципово важливий і ключовий інструмент на всіх етапах виконання стратегії збільшення впізнаваності бренду у цільової аудиторії.

Навіщо бізнесу SERM

Переваги контролю над репутацією

Припустимо, що ваш новий сайт ідеально наповнений, а в основі його комерційної складової конкурентна цінова політика і унікальна найбільш вигідна торгова пропозиція по вашим товарам / послугам. Навіть в цьому випадку велика частина ваших потенційних клієнтів до прийняття остаточного рішення про замовлення будуть шукати додаткову інформацію про вашу компанію в інтернеті поза вашого сайту.

Пояснення цьому очевидно – для того щоб бути впевненим у виборі клієнта мало того, що ви самі говорите, що ви кращі з кращих, і купити у вас найправильніше рішення.

Інформація на вашому сайті сприймається відвідувачами з певним скептицизмом та поправочним коефіцієнтом, так як тільки в рідкісних випадках не тільки в описах послуг, а й у відгуках на сайті можна почерпнути реальну оцінку наданої послуги / проданого з сайту товару.

В результаті за підтвердженням прийнятого рішення про вибір підрядника-продавця потенційний клієнт звертається в інтернет на тематичні майданчики, соціальні мережі, форуми, де і шукає на так би мовити «нейтральній території» всю правду, яка на його погляд буде більш відповідає дійсності.

Як ми робимо SERM

З чого складається професійне управління репутацією в мережі?

Весь процес управління діловою репутацією можна розділити на кілька етапів:

  • Первинне розміщення інформації для інформування та максимального охоплення цільової аудиторії
  • Залучення цільової аудиторії в дискусію і кваліфікована допомога у виборі товару / послуги (у вашій ніші) за допомогою крауд-маркетингу
  • Відстеження та аналіз інформаційних репутаційних приводів в інтернеті
  • Коригування негативної інформації в інтернеті

Виберіть послугу

Інструменти і етапи робіт для управління репутацією в мережі

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках інструменту serm, щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding точно знають, як цінна для вашого бізнесу репутація в інтернеті і які дивіденди вона у вигляді ефективності інших маркетингових інструментів принесе вашому бізнесу в майбутньому.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding