Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Зростання продажів

SEO просування сайту

SEO просування – основний канал залучення цільового органічного трафіку, який обов’язково займе лідируючі позиції в довгостроковій маркетингової стратегії вашого бізнесу.

Причина в тому, що комплексне просування сайту в пошукових системах має довгостроковий і накопичувальний ефект, який з одного боку призводить до нарощування цільового трафіку, а з іншого до підвищення якості самого сайту і як результат – до підвищення продажів з сайту.

SEO просування сайту – це один з найтриваліших, трудомістких і кропітких каналів залучення цільового трафіку на сайт. Однак в той же час – це найбільш ефективний і рентабельний спосіб розкрутки сайту.

Поспішайте не поспішаючи

Ефективна розкрутка і просування сайту в інтернеті

Насправді конверсійність і стабільність цього каналу залучення відвідувачів на сайт пояснюється якісною початкової внутрішньої сео оптимізації сайту і поступового і максимально природного зовнішнього  просування і оптимізацію сайту в пошукових системах.

Для того щоб ваш онлайн бізнес був максимально успішним і рентабельним сайт повинен бути:

  • Якісним, зручним і релевантним для користувача
  • Зрозумілим, унікальним і структурованим для робота пошукових систем
  • Трастовим, різнопланово цитованим і згадуваним в інтернеті для алгоритмів пошукових систем

Процес SEO

Що таке просування сайту в інтернеті

Пошукове просування та розкрутка сайту в інтернеті це:

  • Детальна і якісна робота над внутрішньою оптимізацією сайту для гарної індексації пошуковими системами
  • Продумана розробка структури і семантики сайту з розподілом ключових запитів по посадковим сторінкам
  • Безпечне і продумане зовнішнє просування для постійного поліпшення ранжирування в пошукових системах

Ціна питання

Вартість просування сайтів в пошукових системах Яндекс і Google

Важливим для сайтів- початківців є фінансова сторона питання, а саме прозорість і планованих на перспективу необхідного для залучення вашої цільової аудиторії бюджету. В SEO просуванні ціни на оптимізацію сайту і необхідний бюджет майбутніх періодів обов’язково розраховується спочатку до початку проведення робіт по зовнішньому просуванню сайту.

SEO можна займатися протягом місяця-двох, так як при правильному і безпечному просуванні сайтів це безглуздо. Серйозні результати якісного просування будуть відчутні як мінімум через 3 місяці після початку робіт по зовнішньої оптимізації.

Короткочасна ж «розкрутка сайту» не тільки не дасть жодних результатів, а й серйозно зашкодить стабільному розвитку трастовості проекту з точки зору алгоритмів пошукових систем.

Найбільша перевага сео просування – його накопичувальний ефект, тобто ті витрати, які ви понесли при закупівлі вічних посилань, нарощуванні соціальних факторів, додаванні на сайт текстів та відгуків зараз будуть якісно накопичувально покращувати ранжування вашого сайту в Google і Yandex в майбутньому.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи робіт по Seo просуванню

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках інструменту Seo просування, щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding точно знають, як зробити ваш сайт максимально привабливим для пошукових систем.

1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding