Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Seo просування

Seo просування по трафіку

Суть трафікового просування сайту – максимальне залучення та щомісячне нарощування приросту цільового органічного трафіку на сайт вашого бізнесу.

Для залучення трафіку на сайт в першу чергу проводиться якісна внутрішня оптимізація сайту, очищаються всі програмні помилки в коді і технічні дублі сторінок, склеюються дзеркала, налаштовуються необхідні для індексації технічні файли сайту.

Розробляється докладне цільове семантичне ядро ​​і розподіляється по посадковим сторінкам вашого сайту. Обов’язково враховуються з одного боку максимальна релевантність майбутнього контенту сторінок підібраним ключовим запитам, а з іншого – відсутність внутрішньої конкуренції між сторінками при повторенні в результаті повторення запиту для різних сторінок.

Сайт наповнюється контентом з урахуванням оптимізації посадок під розподілені запити, прописуються метатеги для всіх сторінках, які просуваються.

Велике значення при трафіковому просуванні сайту має постійне розширення базового семантичного ядра, наповнення його всіма типами ключових запитів з частотністю різного рівня.

Нарощування зовнішніх вічних посилань і соціальних факторів повинно бути дуже акуратним і плавним, потрібно контролювати динаміку приросту у вашій ніші ринку, вік сайту, кількість посилань і соціальних факторів конкурентів, анкорних посилань, трастових донорів, текст навколо посилань, а також трастовість, тематичність, регіональність домену та сторінки сайту-донора і багато інших чинників.

Для того щоб досягти бажаних результатів в якісному збільшенні трафіку на сайт необхідно дуже уважно, ретельно і професійно проводити всі перераховані вище види робіт з техніки безпеки та ефективної розкрутки.

Коли

 • Сайт створено
 • Виділено бюджет на просування

Навіщо

 • Для підвищення лояльності клієнтів
 • Для наповнення сайту якісним контентом
 • Для збільшення трафіку і продажів з сайту

Що ми робимо

Етапи Seo просування по трафіку

 • Плануємо і обговорюємо з замовником бюджет просування як мінімум на 6 місяців
 • Проводимо внутрішню оптимізацію сайту і супроводжуємо програмістів при впровадженні результатів ТЗ
 • Збираємо семантичне ядро і розподіляємо по посадковим сторінкам
 • Наповнюємо сайт оптимізованими текстами
 • Прописуємо метатеги всіх посадкових сторінок
 • Закуповуємо вічну кількість посилань згідно зі стратегією зовнішнього просування
 • Закуповуємо соціальні фактори згідно зі стратегією зовнішнього просування
 • Відслідковуємо позиції і поведінкові чинники
 • Відслідковуємо переходи на сайт і конверсійність
 • Постійна оптимізація на підставі статистики і KPI

Що ви отримаєте

Результати Seo просування по трафіку

 • Підвищення впізнаваності бренду
 • Поліпшення наповненості сайту якісним оптимізованим контентом
 • Постійне розширення семантичного ядра
 • Зростання цільового органічного трафіку від + 10% щомісяця (починаючи з 4-го місяця просування), з урахуванням сезонності за тематикою сайту, оціненої за допомогою Google AdWords

Скільки коштує

Терміни та вартість Seo просування по трафіку

Комісія агентства за роботу з просування по трафіку вашого сайту фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding з урахуванням гарантованих результатів приросту цільового органічного трафіку дорівнює 50% бюджету на Seo і стартує від 5000грн. Рекомендований бюджет розраховується окремо з урахуванням віку домену та тематики, конкурентності вашої ніші.

Також потрібно враховувати чи є в наявності всі необхідні тематичні матеріали, або ж будуть необхідні послуги копірайнера.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding знають, як залучити на ваш сайт максимум вашої цільової аудиторії і підвищити коефіцієнт конверсії вашого сайту.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding