Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Виведення з-під фільтра

Знімаємо технічні фільтри

Так звані технічні фільтри пошукових систем – досить неприємні санкції, які накладаються пошуковими системами за технічні свідомі або несвідомі порушення рекомендацій пошукових систем.

Чому ж в цьому випадку наслідки для сайту значно більш болючіші?

Порівнюємо наслідки

Покарання за звичайними фільтрам

Основні голосні постулати, на яких будується система алгоритмів Google і Яндекс – безпека та дотримання інтересів користувачів.

Санкції Google і Yandex за накручену внутрішню і зовнішню оптимізацію заважають роботі алгоритмів пошукових систем в процесі підбору найбільш якісних результатів призначеного для користувача пошуку.

Максимальної шкоди, яку може бути заподіяно через спам – надати користувачеві менш якісну відповідь на його питання, шляхом маніпуляцій, тому відповідні дії пошукових систем – стримування, застереження і покарання сайтів спамерів з можливістю реабілітації.

У разі ж застосування «технічних фільтрів» покарання досить швидке і жорстке без особливих попереджень і умовлянь, так як під загрозою найсвятіше:

Безпека користувача

Якщо ваш сайт зламаний і заражений вірусом

Пошукова система попередить користувача в пошуковій видачі про те, що сайт може завдати шкоди вашому комп’ютеру, що значно знизить клікабельність вашого сніппета, а також браузер просигналізує червоним вікном застереженням при спробі зайти на цей сайт.

Обман користувача

Використання сайтом клоакінга

Уже відійшло в минуле масштабне використання невидимих ​​для відвідувача текстів та елементів html коду, проте при цьому частина елементів сайту через недружній технічний код можуть все-ще показуватися людям інакше ніж роботам пошукових систем.

Вибір без вибору

Тиражування власником сайтів-аффіліатов

При вирішенні технічної проблеми і виправлення свідомого чи несвідомого порушення правил керівництва для вебмайстрів після звернення в саппорт сайт також чітко виходить з-під фільтра.

Однак осад у пошукових систем залишається, тому необхідно прийняти максимум заходів щодо недопущення повторення подібної проблеми в майбутньому.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи виведення з-під технічних фільтрів

Підготувати персональне рішення

для вашого проекту?

Чому ми?

Все дуже просто

Наші фахівці зможуть ефективно допомогти у вирішенні подібних технічних проблем сайту і не допустити їх виникнення в подальшому.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding