Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Виведення сайту з під "технічних фільтрів"

Зняття покарання за сайти-аффіліати

В першу чергу давайте розберемося з поняттям сайтів-аффіліатов. Аффіліати – сайти, які належать одному власнику, при цьому претендують на однакову цільову аудиторію і зацікавлені в найкращому ранжируванні для потрапляння в однаковий ТОП.

Пошукові системи виходять з принципу отримання користувачами максимальної вигоди при використанні інструментів пошуку. Для отримання найкращого результату у користувача пошукової системи повинен бути вибір між різними ресурсами, унікальні торгові пропозиції і персональні умови яки будуть їм порівнюватися при прийнятті рішення.

До введення будь-яких санкцій за сайти-аффіліатов нерідко більшість ТОП конкурентних запитів було заповнене кількома ресурсами одного власника або навіть різними сторінками одного і того ж сайту, що значно звужувало вибір користувача на підставі конкурентних факторів.

При чергові зміни алгоритму пошукові системи посилили конкуренцію сторінок одного і того ж сайту між собою введенням понижуючого коефіцієнта сторінки, яка визнана менш релевантною, таким чином одна сторінка залишається на притаманному згідно з логікою алгоритму місці, а інші сторінки сайту за цим запитом примусово знижуються, для забезпечення конкуренції за запитом.

В динаміці при не усталеній перевазі однієї їз сторінок сайту, спостерігаються так звані гойдалки, Коли сторінки по черзі замінюють один одного в ТОП результатах видачі, що негативно позначається на загальній стійкості сайту.

У разі якщо у пошукової системи є вагомі підстави вважати, що замість розвитку одного сайту, власник штампує інші сайти в тій же ринкової ніші, то всі такі сайти власника (включаючи основний) будуть сприйматися системою як сайти-аффіліати. Причина санкцій проста – маніпуляція алгоритмами для отримання більше 1 місця в конкурентному ТОП. Санкції очевидні – тільки один сайт буде в Топ.

Коли

 • Якщо одночасно в ТОП-10 за кожним з запитів, що просуваються виходить тільки один сайт
 • Протягом часу при просуванні або ж навіть без будь-яких змін з боку власника сайти-аффіліати в ТОП по черзі змінюються

Навіщо

 • Для отримання достатньої кількості органічного трафіку на всіх сайтах
 • Для відновлення рівня трастовості до всіх сайтів
 • Для того щоб пошукові системи більш не рахували ресурси сайтами одного власника

Що ми робимо

Етапи робіт по зняттю покарання за сайти-аффіліатов

 • Визначаємо причину виявлення аффіліатів
 • Змінюємо всі зв’язуючи сайти тематичні характеристики
 • Изменяем все связывающие сайты технические характеристики.
 • По можливості поділяємо семантичні ядра сайтів, що просуваються
 • Звертаємося в саппорт пошукових систем для зняття санкцій при необхідності

Що ви отримаєте

Результати робіт зі зняття покарання за сайти-аффіліатов

 • Зняття санкцій і відновлення трафікових показників і характеристик на всіх сайтах.
 • Добиваємося стабільної видимості сайтів по ключових запитах в усіх пошукових системах.

Скільки коштує

Терміни та вартість робіт зі зняття покарання за сайти-аффіліатов

Вартість зняття санкцій за афілювання фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding залежить від причин накладення фільтра і його масштабності.

Середні терміни зняття санкцій – від 1 місяця.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding точно знають, що ви власник всіх цих сайтів, але після того, як ми попрацюємо над вашими сайтами, фактичні дані про це, як підставу для накладення санкцій більше не будуть доступні алгоритмам пошукових систем і вашим клієнтам.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding