Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Виведення сайту з під "технічних фільтрів"

Зняття покарання за клоакинг

Клоакинг – це метод сірої, а в деяких випадках і чорної оптимізації, який дозволяє власникам сайту змінювати контент в залежності від того, кому саме інформація на сайті показується.

Існують кілька типів клоакинга, які відрізняються з одного боку метою використання і щодо дозволу методів, а з іншого боку вагою покарання:

Види клоакінгу

Чорний клоакинг

Мета – ввести в оману користувача і пошукову машину, підсунувши користувачеві після кліка в пошуковій видачі замість переоптимізованого тексту, який був визнаний релевантним запитом і високо ранжувався в пошуку, зовсім інший контент сторінки, який в гіршому випадку взагалі не відповідає запиту, але завжди комерційно вигідний власнику ресурсу.

Методи – різний html виходячи з user-agent відвідувача або ip.

Усвідомленість і санкції – шкідливі для користувачів, усвідомлено використовуються власниками і заборонені пошуковими системами. В результаті можна отримати первинне зниження позицій, але при масштабному використанні більш ймовірний повний бан сайту в пошуковій системі.

Види клоакінгу

Сірий клоакинг

Мета – візуально сховати або мінімізувати на сайті або сторінці необхідні з точки зору власника елементи контенту або сторінки, які не повинні потрапляти на очі користувачеві, але які на сайті терплять «заради seo».

Методи – Найчастіше для приховування використовуються методи верстки або програмування (Css, скрипти). Або ж створюються сторінки для робота з неможливістю на них по внутрішнім переходам потрапити користувачам сайту.

Методи і санкції – не завжди шкідливі для користувачів, швидше неприємні, вони усвідомлено використовуються власниками (іноді по помилці для того щоб не псувати дизайн зайвим текстом) і не вітаються пошуковими системами. В результаті найчастіше постраждалі сайти отримують зниження позицій.

Види клоакінгу

Білий клоакинг

Мета – надати відвідувачеві більш релевантний контент в залежності від його місцезнаходження, попередніх інтересів, потрібну мову браузера.
Методи – User-agent, IP.

Методи і санкції – корисні для користувачів, так як дають їм можливість більш якісно взаємодіяти з інтерфейсом сайту. Усвідомлено використовуються власниками при розробці сайту, використовуються пошуковими системами для своїх користувачів. У здебільшого не караються.

Коли

  • При появі листа від саппорта, що сайт підозрюється в клоакінгу
  • При раптовому падінні позицій у видачі після глобальних технічних змінах на сайті, які призвели до зміни відображення html версії контенту

Навіщо

  • Для відновлення органічного трафіку
  • Для відновлення рівня трастовості вашого ресурсу

Що ми робимо

Етапи робіт по зняттю покарання за клоакинг

  • Визначаємо причину клоакинга
  • Локалізуємо і видаляємо / видозмінюємо причину клоакинга
  • Вирішуємо проблему білими методами
  • Звертаємося в саппорт пошукових систем для зняття санкцій

Що ви отримаєте

Результати робіт зі зняття покарання за клоакинг

  • Зняття санкцій і відновлення трафікових показників і характеристик сайту.

Скільки коштує

Терміни та вартість робіт зі зняття покарання за клоакинг

Вартість зняття санкцій за клоакинг фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding залежить від причин накладення фільтра і його масштабності.

Середні терміни зняття санкцій – від 1 місяця.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Ваш сайт покаже нашим фахівцям агентства інтернет-маркетингу Webbranding все і ми точно зможемо знайти 10 відмінностей коду для робота і відвідувача, реабілітувавши ваш сайт в очах алгоритмів пошукових систем.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding