Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Впізнаваність бренду

Email маркетинг для сайту

Email розсилка – найуспішніший і результативний канал, який обов’язково присутній в маркетингової стратегії. Розсилка листів дає вам можливість прямого контакту з вашими клієнтами на всіх етапах зіткнення з вашим товаром / послугою онлайн і оффлайн.

Email маркетинг дуже тонкий інструмент, який здатний при ефективному його використанні помітно максимізувати залученість ваших поточних клієнтів і перетворити ситуативних відвідувачів в лояльну цільову аудиторію.

Якщо ж емейл розсилка з легкої руки продажника перетворюється в безсистемну масову розсилку листів, то це дієвий спосіб заробити репутацію спамера. У кращому випадку ви отримаєте вимоги про відписку від більшості ваших лояльних раніше підпищиків, а можливо і втратите клієнтів в їх особі, а в гіршому – будуть блокуватися всі надіслані від вас поштові листи.

Тонкощі настройки

Важливість системного підходу в Email розсилці

Якщо ж ви хочете перетворити e-mail розсилку в один з найбільш конверсійних каналів продажів, і поставитеся до поштової розсилки з належною увагою і системним підходом, то електронні розсилки будуть вигідно виділятися максимумів продажів при мінімумі витрат.

Для максимального ефекту від e-mail маркетингу необхідно:

  • Розробити стратегію E-mail розсилок
  • Продумати тактику залучення в підписання на email розсилки відвідувачів сайту
  • По можливості спочатку сегментувати цільову аудиторію підпищиків по тематиці розсилок на підставі їх персонального вибору при підписці
  • Провести вторинну сегментацію цільової аудиторії на підставі дій підпищиків на сайті
  • Розробити тригери розсилок
  • Підготувати шаблони листів під тригери

Email розсилка пропонує широкі можливості по різним видам орієнтування, що в свою чергу дозволяє сегментувати передплатників вашого сайту і вичленувати саме тих з них, які потребують додаткову інформацію для ухвалення рішення про покупку.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи робіт по Email-маркетингу

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках інструменту email розсилка, щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding точно знають, як зацікавити передплатників вашої інтернет розсилки і Коли їм запропонувати спеціальну акційну пропозицію, яким вони дійсно скористаються.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding