Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Веб-аналітика

Аудит контексту для сайту

Аудит контекстної реклами – це дуже корисний етап в маркетингової стратегії рекламодавця, особливо якщо враховувати одномоментність витрат і доходів бізнесу від контексту.

При повній відсутності накопичувального ефекту неоптимальне ведення контекстної реклами може привести до зливу рекламного бюджету, який міг би привести до значного зростання конверсій або як мінімум до залучення на сайт цільової та зацікавленої в товарах / послугах компанії цільової аудиторії.

Оцінка ефективності

Оптимізуємо витрати в контекстній рекламі

Проведення аудиту дозволить вам перевірити ваші аккаунти контекстної реклами на ефективність структури аккаунту і повноту охоплення цільової аудиторії ключовими запитами, коректність таргетингу, достатність списків мінус-слів і мінус-майданчиків, коректність базових налаштувань з обмежень бюджету, адекватність стратегії і тактики призначення ставок і ефективність прописаних оголошень.

Комплексний аудит контекстної реклами – це не чарівна паличка, яка відразу ж знизить ціну за клік, підвищить вашу позицію і примножить конверсії, однак доопрацювання в акаунтах і внесення коригувань відповідно до рекомендацій дозволять добитися значно більшої ефективності і рентабельності від контекстної реклами.

Коли

 • Інтернет-магазин / Landing Page створений, наповнений і правильно функціонує
 • Контекстна реклама налаштована і працює достатньо часу для збору статистики

Навіщо

 • Це діагноз, який наші фахівці ставлять вашим аккаунтам контекстної реклами на момент виконання перевірки
 • Для отримання розширеного керівництва до дії по реалізації всіх необхідних та обов’язкових для якісної віддачі від контекстної реклами дій у відповідних аккаунтах
 • Для внесення необхідних змін до стратегії і тактики контекстної реклами для її максимальної ефективності та рентабельності

Що ми робимо

Етапи аудиту контекстної реклами

 • Проводиться детальний і розширений аналіз всіх параметрів і рівнів структури кожного рекламного аккаунта
 • За фактом всіх проведених перевірок готується детальне технічне завдання (ТЗ) для внесення виправлень і коригувань в аккаунти і в стратегію контекстної реклами
 • Після того як ви отримаєте ТЗ згідно з аудитом наші фахівці консультуватимуть ваших фахівців щодо впровадження необхідних змін і інформувати вас про те як йде процес впровадження доробок
 • Якщо у вашому штаті немає відповідних фахівців, і ви бажаєте повністю скористатися нашими послугами також і для внесення змін, то ми готові допомогти вам з реалізацією ідеальні настройки аккаунтів
 • Після того як всі коригування будуть внесені в аккаунти ми ще раз повністю їх перевіримо, для того щоб переконатися, що реклама, яка буде відкручуватися на цих аккаунтах буде максимально ефективна і рентабельна для вашого бізнесу в інтернеті

Що ви отримаєте

Результати аудиту контекстної реклами

 • За фактом аудит контекстної реклами, який ви отримуєте на руки – це докладне і детальне технічне завдання для ваших фахівців і інформація для вас про кожну знайдену нами проблему, її критичність, її значення, і чіткі інструкції щодо її усунення.

Скільки коштує

Терміни та вартість аудиту контекстної реклами

Вартість і терміни проведення фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding комплексного аудиту контекстної реклами ваших рекламних аккаунтів залежить від кількості різних каналів контекстної реклами, якими ви користуєтеся.

Вартість аудиту контекстної реклами стартує від 6000 грн і за термінами з початку аналізу і до надання вам повного технічного завдання займає близько 2 тижнів.

Замовляйте аудит контекстної реклами прямо зараз або виберіть безкоштовний експрес аудит рекламних аккаунтів, щоб дізнатися наскільки критичний стан ведення вашої контекстної реклами зараз і які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці з комплексного аудиту і нейтралізації всіх знайдених недоліків.

Виберіть послугу

Безкоштовний аудит контекстної реклами

Подготувати персональне рішення

для вашого проекту?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding зроблять ваші рекламні аккаунти максимально ефективними інструментами, які будуть не тільки виконувати функцію первинного залучення, але і будуть спочатку максимально конверсійними для вашого бізнесу.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding