Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Технічне налаштування сайту

Налаштування аналітики

Веб аналітика – принципово важливий інструмент для бізнесу, у якого є сайт. Важливість аналітики сайту прямо пропорційно зростає кількості відвідувачів на сайті і в геометричній прогресії щодо обсягу інвестицій в сайт.

Якісна, а головне результативна web аналітика не обмежується первинної установкою статистики для сайту. До інструментів веб аналітики також відносяться первинна і глибинна настройка google analytics і яндекс метрики, аналіз трафіку сайту, оцінка ефективності сайту в розрізі всіх інструментів залучення відвідувачів і аналіз сторінок основного сайту.

Давайте розглянемо різні системи інтернет аналітики сайтів з точки зору їх особливостей. Yandex metrika дозволяє за допомогою Вебвізора побачити ваш ресурс очима реального користувача і простежити за кожним рухом миші або дотиком планшета.

В Google analytics настройка допоможе отримати розгорнуті аналітичні дані переходів користувача і взаємодії його з сайтом на кожному рівні воронки продажів, оцінити прибутковість кожної покупки за допомогою налаштованих різнорівневих цілей і настройки електронної торгівлі google analytics для інформації про кількість транзакцій, доход і середній чек.

Також крім стандартного налаштування аналітики онлайн, яка характерно для вашого типу бізнесу і ніші ринку, наш web аналітик агентства інтернет-маркетингу Webbranding підготує і налаштує гнучкі персоналізовані звіти для деталізованої аналітики відвідуваності сайту згідно з потребами саме вашого бізнесу і необхідної для вас сегментацією і фільтрацією.

Коли

 • Сайт готовий, викладений на хостинг і функціонує нормально
 • Цілі воронки продажів очевидні для бізнесу і описані в технічному завданні
 • Потреби до персональних звітів описані в технічному завданні

Навіщо

 • Для отримання доступу до повномасштабної аналітики сайту
 • Для контролю ефективності всіх джерел залучення згідно маркетинговому бюджету
 • Для отримання достатньої інформації про функціонування бізнесу онлайн для прийняття управлінських рішень

Що ми робимо

Етапи налаштування WEB аналітики

 • Коректна установка лічильників необхідних систем веб аналітики на сайт
 • Google analytics налаштування
 • Yandex metrika налаштування
 • Настройка цілей воронки продажів в системах web аналітики
 • Настройка електронної торгівлі
 • Настройка персоналізованих звітів
 • Підключення інструментів моніторингу і просування до систем веб аналітики (вебмастера, системи контекстної реклами …) для більш детальних даних за джерелами залучення

Що ви отримаєте

Результати настройки WEB аналітики

 • Повна інформація про якість та ефективності відвідуваності вашого сайту для цілей бізнесу.

Скільки коштує

Терміни та вартість настройки WEB аналітики

Терміни та вартість настройки web аналітики для сайтів залежать від кількості та складності настроюються для відстеження цілей, а також кількості та видів персональних звітів і розраховується відрядно з розрахунку – 20 $ / година.

Остаточну відповідь на питання, скільки коштують послуги web аналітиків і скільки годин буде необхідно, буде надано і узгоджено з вами після детального вивчення фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding вашого технічного завдання.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Ми знаємо не тільки обов’язкові для вашого сайту мети для відстеження і зможемо проконсультувати вас про нормальні показники по ним у вашій ніші, але і в рамках послуг просування ми зможемо зробити будь-яке релевантне джерело трафіку для вашого бізнесу ефективним і рентабельним.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding