Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Аналіз юзабіліті і проектування інтерфейсів

Експертний юзабіліті аудит сайту

Експертний юзабіліті сайту – це повномасштабне тестування сайту на предмет його зручності для використання цільовою аудиторією, яке проводиться юзабіліті експертами агентства інтернет-маркетингу Webbranding.

Юзабіліті аудит зачіпає всі типи сторінок сайту і тестує їх на предмет простоти і функціональності, але основний акцент робить на коректність відпрацювання планованих на етапі розробки процесів взаємодії, які призводять до конверсії.

Коли

 • Замовником описана цільова аудиторія, цілі бізнесу
 • Дан доступ до веб-аналітики і з накопиченою статистикою і Вебвізорі для проведення usability сайту
 • Замовником описаний ідеальний шлях користувача по сайту з точки зору бізнесу
 • Отримана інформація про рівень конверсій сайту на момент проведення аналізу юзабіліті

Навіщо

 • Для того щоб знизити показник відмов цільової аудиторії
 • Щоб підвищити конверсії і рентабельність маркетингової активності на сайті
 • Замовити аналіз сайту необхідно для виправлення проблем інтерфейсом, які призводять до не повного або некоректного використання функціоналу користувачами
 • Задуматися про аудит юзабіліті сайту варто, якщо фактичний і планований шлях користувачів по сайту кардинально відрізняються, що призводить до погіршення показників ефективності проекту
 • Поведінка користувачів, яких можна сегментувати по одному типу девайса, браузеру, джерела трафіку, кардинально відрізняється від інших відвідувачів сайту

Що ми робимо

Етапи юзабіліті аудиту сайту експертом

 • При аналізі юзабіліті експертом аналізуються всі елементи всіх типів сторінок сайту
 • Кожен елемент вивчається з точки зору його кольору, форми, розташування, розміру, взаємодії, відпрацювання функціоналу, нав’язливості / непомітності і передбачуваності для користувача
 • Всі нюанси, які юзабіліті експерт визнає такими, що занижують ефективність, будуть детально описані з рекомендаціями щодо зміни (при необхідності уточнення будуть супроводжуватися графічної візуалізацією в звіті по юзабіліті сайту)
 • Оформлення звіту по юзабіліті аудиту експертом з використанням шкал критичності внесення коригувань для визначення пріоритетів впровадження замовнику
 • Консультації замовника в процесі впровадження доробок по юзабіліті аудиту
 • Перевірка за фактом впровадження результатів аудиту

Що ви отримаєте

Результати юзабіліті аудиту сайту експертом

 • В результаті проведення юзабіліті аудиту сайту значно покращяться поведінкові фактори (зросте глибина перегляду, зменшиться показник відмов, час перебування на сайті, за відгуками друзів)
 • Якісно покращиться сам сайт (спроститься взаємодія, зменшиться швидкість завантаження, усунуться баги і помилки інтерфейсу)
 • Збільшиться лояльність користувачів ( більше директ і брендових заходів на сайт)

Скільки коштує

Терміни та вартість юзабіліті аудиту сайту експертом

На експертний аудит юзабіліті сайту ціна і терміни виконання можуть варіюватися в залежності від функціоналу і кількості типових сторінок ресурсу. Більш точний розрахунок необхідного бюджету буде представлений на затвердження після аналізу первинної інформації від замовника.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Експерти по юзабіліті агентства інтернет-маркетингу Webbranding тримають руку на пульсі зміни очікувань цільової аудиторії вашого бізнесу. Ми не тільки вміємо робити сайти ефективними, але і всі рекомендовані нами маркетингові інструменти на вашому сайті рентабельними.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding