Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Мета просування

Створення сайту з нуля

Основне завдання бізнесу, що випускає на ринок новий продукт, і розширює свої бізнес інтереси на нові споживчі ринки – привернення уваги до себе потенційного споживача.

Дуже швидко інформацію про потенційні можливості нового продукту / послуги дізнаються всі знайомі / друзі / колеги, після чого швидкість поширення цієї інформації стрімко згасає. Вірогідність повторних сплесків «сарафанного радіо» варто очікувати вже після особистого використання вашого товару / послуги і тільки в разі позитивного досвіду, а тут вже ніяке знайомство не допоможе.

Рекомендуємо спочатку спланувати масштабування охоплення цільової аудиторії і замовити сайт для вашого бізнесу. В цьому випадку з одного боку у вас з’явиться онлайн представництво, а з іншого – повна і вичерпна інформація про продукцію / товари для ваших майбутніх відвідувачів, яких вам належить зробити своїми клієнтами.

Визначення цілей бізнесу

Вибір типу сайту

Від правильного вибору типу сайту при створенні – сайт-візитка, корпоративний сайт, інтернет магазин або лише однієї сторінки – Лендінг, від добре продуманої прозорої структури, вичерпних характеристик продуктів / послуг і зваженої конкурентної цінової політики залежить рентабельність всіх майбутніх вкладень в ваш бізнес в інтернеті і кількість ваших продажів.

Таким чином, професійне створення сайтів починається в першу чергу з усвідомлення внутрішніх цілей бізнесу, визначення цільової аудиторії і первинного планування майбутніх маркетингових інструментів залучення відвідувачів на сайт.

На цьому етапі підрядникам, які вам надають послуги зі створення сайтів, обов’язково потрібна буде вся перерахована вище маркетингова інформація. Більш того, відсутність запитів на цю інформацію в Технічному завданні на виготовлення сайтів повинно вас насторожити.

Ціна питання

Бюджет на створення сайту

Скільки часу займає створення сайту і яка при створенні сайтів ціна всіх робіт необхідних для повноцінного запуску? Все дуже сильно залежить від планованого вами функціоналу, шаблонності або ж унікальності дизайну, вибору CMS, на якій буде верстатися згідно із затвердженим дизайном та функціоналом.

В агентстві інтернет-маркетингу Webbranding створення якісного іміджевого багатосторінкового сайту включає в себе цілий комплекс послуг від маркетингового аналізу вашого ринку в інтернеті, аналізу юзабіліті і проектування інтерфейсу до власне розробки та технічного супроводу сайту.

Також наші фахівці готові запропонувати розробку акційних односторінкових Landing Page і мобільних додатків для більш широкого і предметного охоплення вашої цільової аудиторії.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи створення сайту

Виберіть будь-яку з послуг, яку ми надаємо в рамках мети створення сайту, щоб дізнатися які результати і переваги отримає ваш бізнес від нашої співпраці.

Підготувати персональне рішення

для вашого проекту?

Чому ми?

Все дуже просто

Кожен ваш вибір на шляху до створення сайту буде зроблений на підставі досвіду і професійно складених рекомендацій команди фахівців. Ми зацікавлені в максимальній рентабельності всіх ваших майбутніх вкладень у просування вашого проекту в інтернеті, тому обов’язково застережемо від можливих помилок при створенні сайту.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding