Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Створення сайту

Написання контенту

Контент для сайту – це найголовніша складова вашого ресурсу. Саме від веб контенту залежить те, наскільки ресурс буде якісним, відвідуваним і конверсійним.

Для бізнесу

Розміщуйте актуальні і якісні матеріали

Для власника ресурсу при його наповненні контент – це текстові, графічні та відеоматеріали, розміщені від імені ресурсу та коментарі, відгуки, запитання користувачів, які пройшли модерацію і розміщені на сайті.

Всі вони повинні максимально докладно описувати товари / послуги компанії, на всіх посадкових сторінках має бути максимально ефектно викладена ваша унікальна торгова пропозиція по всій асортиментній лінійці.

Для пошукових систем

Пишіть корисну і унікальну інформацію

Для пошукових систем при індексуванні сайту веб контент важливий з точки зору його інформативності, унікальності та повноти. У процесі індексації боти пошукових систем проводять повноцінний контент аналіз всіх сканованих сторінок ресурсу.

Результати перевірки унікальності контенту і його оновлення впливають на швидкість і якість індексації сайту ботами пошукових систем. Інформативність   і повнота контенту або ж, інакше кажучи, його корисність впливає на ранжування сайту в пошукових системах і обсяг пошукового трафіку на ваш ресурс.

Для клієнтів

Наповнюйте сайт максимально зручно і повно

Для цільової аудиторії при відвідуванні сайту необхідний контент, який дозволить визначитися з вибором продукту / послуги. Якщо додатково до вибору відвідувачеві запропонувати корисну і цікаву інформацію, то цим ви збільшите лояльну аудиторію вашого ресурсу ще на одного передплатника.

Що саме люди шукають в інтернеті? В першу чергу шукають відповіді на питання. Навіть якщо людина йде в інтернет за покупкою, то насправді він шукає не товар / послугу, а інформацію про те, де цей товар можна придбати за найбільш вигідним для нього, споживача, умов.

Що критично

Наріжний камінь при створенні контенту

Найцінніший ресурс, який є у користувача в інтернеті – час, який він готовий витратити на пошук довіри до сайту, на якому є товар / послуга, які цікавлять його. Саме за увагу користувача ресурси б’ються маркетинговими бюджетами при виборі найбільш релевантних і ефективних каналів залучення цільової аудиторії.

Після того як увага прикута, у сайту є досить не великий проміжок часу (обчислюється секундами) в процесі якого відвідувач приймає рішення про доцільність продовжувати пошук на іншому ресурсі, або ж про те щоб ознайомиться з пропозиціями вашого сайту детальніше.

Ці перші секунди уваги стають випробуванням на довіру користувача до вашого ресурсу. І незалежно від того приймається рішення емоційно-імпульсивно або ж виважено-раціонально основою для прийняття цього рішення стає контент вашого сайту.

Саме якісний контент, який відрізняється різноманітністю і повністю задовольняє потребу відвідувачів в необхідної їм інформації, робить ваш сайт успішним і ефективним з точки зору бізнесу і корисним, відвідуваним з точки зору користувача.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи створення контенту для сайту

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding зроблять так, щоб кожна посадкова сторінка вашого сайту була корисна і цікава для ваших потенційних клієнтів. Ми наводимо відвідувачів, які стають вашими лояльними клієнтами.

1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding