Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Створення сайту

Розробка Landing Page

Односторінковий сайт (він же landing page або міні-сайт) – прекрасний інструмент для бізнесу як на початку шляху в інтернеті, Коли повноцінного багатосторінкового сайту у компанії ще немає, так і чудовий за відгуками друзів елемент добре продуманої багатоходової маркетингової стратегії бізнесу, який може похвалитися значною часткою ринку.

При старті рекламної активності в інтернеті з Лендінга ви отримуєте можливість швидкого запуску (в порівнянні з повноцінним сайтом) і меншого бюджету на старті (створення landing page включає в себе дизайн і верстку тільки для однієї сторінки). Це гарна новина для тих, хто приймає рішення про те, що прямо зараз необхідно для бізнесу Лендінг  або сайт.

До вирішення вибрати і замовити Лендінг призводить широко поширена інформація про те, що продаж  з  Лендінга відрізняються високою конверсією. До слова сказати, абсолютно достовірна і правдива інформація, яку ми зі свого боку можемо тільки підтвердити.

Навіщо бізнесу лендінг

Переваги односторінкового сайту

Варто взяти до уваги, що на відміну від сайту, лендінг мобільний за замовчуванням, так як адаптивність дизайну при створенні односторінкового сайту вирішується без найменших проблем і зараз це актуально як ніколи раніше.

Давайте більш детально зупинимося на питанні, що ж входить в поняття ефективний Лендінг. Чи є підводні камені в тому, щоб замовити landing page і вирішити всі проблеми з відгуками друзів одним махом, не вдаючись до більш серйозних вкладень часу і ресурсів в повноцінний багатосторінковий сайт?

Лендінг – це можливість для відвідувача прийняти остаточне рішення про покупку, з якої він вже в принципі визначився. Хорошим результатом буде дати потенційному клієнту вичерпні відповіді на всі питання, які його ще відокремлюють від остаточного прийняття рішення від замовлення / покупки.

В ідеалі landing page завершує воронку продажів, чим і пояснюється висока конверсійність. В результаті взаємодії з нею відвідувач або робить покупку, або залишає посадкову сторінку.

Основні помилки

Коли Лендінг не працює

Основна помилка бізнесу, який починає бізнес в інтернеті з Лендінгів по своїм товарам бестселерам – прагнення утримати клієнта, який виявився не готовий до покупки, пропозицією перейти по посиланню і ознайомитися з іншим товаром іншої цінової / якісної категорії.

Після такої псевдо модернізації ефективність і конверсійність  односторінкових сайтів  значно падає, тому що у користувача з’являється вибір. Проблема в тому, що вибір з’являється не тільки у того, хто хотів піти, але і того, хто збирався купити, але був відвернений не потрібною йому додатковою інформацією про аналог.

Односторінкові сайти повинні фокусуватися тільки на одному реченні одного товару або послуги. Також чудово працюють обмежені за часом або кількістю акції, спеціальні пропозиції. Ось саме такі Лендінги прекрасно доповнюють основні сайти бізнесу при впровадженні комплексної маркетингової стратегії, працюючи на підвищення продажів.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи розробки Landing page

Виберіть будь-який етап з тих, які фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding виконують в рамках послуги з розробки Landing Page, щоб дізнатися які результати, в які терміни і при якому бюджеті ви отримаєте при нашій співпраці.

Підготувати персональне рішення

для вашого проекту?

Чому ми?

Все дуже просто

Наші фахівці допоможуть визначитися як з товаром / послугою, на продаж / замовлення якої буде націлений майбутній Лендінг. Ми підберемо інформаційний посил, в який будуть залучені ваші майбутні клієнти і допоможемо з вибором маркетингової активності по правильному таргетингу вашої цільової аудиторії на новий Лендінг.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding