Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Створення сайту

Розробка мобільного додатку

Мобільні додатки – прекрасні доповнення до основного сайту компанії, які розширюють можливості охоплення цільової аудиторії за рахунок найбільш лояльних користувачів смартфонів, які максимально використовують свої пристрої.

Крім розширення охоплення цільової аудиторії розробка мобільних додатків дає можливість бізнесу адаптуватися для роботи з найбільш часто використовуваними соціальними мережами, використовуючи їх вбудовані можливості, доповнені власними маркетинговими напрацюваннями.

Мати або не мати

Навіщо бізнесу мобільний додаток

Створення мобільних додатків незамінне для інформування та збільшення впізнаваності нового бренду, товару чи послуги на ринку. Особливо якщо створені додатки для мобільних відрізнятимуться креативністю і мають в собі частково розважальні елементи.

Прекрасні результати по утриманню лояльної аудиторії показує розробка додатків для мобільних пристроїв медіа сайтами тематичної спрямованості. Користувачам набагато зручніше читати стрічку останніх новин улюбленого ЗМІ без використання браузера.

Також розробка мобільного застосування може значно полегшити ведення і контроль за бізнес-процесами бізнесу. Наприклад, програми для мобільного можуть дати можливість співробітникам однієї компанії виконувати, приймати і контролювати виконання операційних процедур в рамках загальнокорпоративного закритого мобільного застосування або ж зареєстрованим клієнтам можливість відстежувати свої замовлення онлайн.

Таким чином, можна розділити найбільш ефективні за своєю результативністю мобільні пропозиції на кілька типів:

Співробітникам

Внутрішньокорпоративні мобільні додатки

 • Тип приложения: закрытое для сторонних пользователейТип програми: закрите для сторонніх користувачів
 • Мета розробки: для оптимізації бізнес процесів
 • Монетизація: відсутня
 • Охоплення: працівники компанії

Новим клієнтам

Мобільні додатки для брендування і PR

 • Тип приложения: открытое для сторонних пользователей
 • Цель разработки: для увеличения узнаваемости, повышения лояльности, информировании о новинках и акциях, стимулирование обратной связи
 • Монетизация: относительная (отправка заинтересованных пользователей в места где можно приобрести, заказать)
 • Охват: целевая аудитория, постоянно растет, так как приложение доступно для скачивания в маркете, популяризуется на официальном сайте и в интернете

 

Постоянным читателям

Мобильные приложения для новостных и медиа ресурсов

 • Тип програми: відкрите для сторонніх користувачів
 • Мета розробки: для збільшення лояльності цільової аудиторії, додатки самі інформують і посилають пуш повідомлення при появі нових матеріалів по темі, і стимулюють повторні відвідування
 • Монетизація: відносна (відправка зацікавлених користувачів в місця де можна придбати, замовити)
 • Охоплення: цільова аудиторія, стає дедалі більше, так як додаток доступний для скачування в маркеті, популяризується на офіційному сайті і в інтернеті

Покупцям

Мобільні додатки для комерційних ресурсів

 • Тип програми: відкрите для сторонніх користувачів
 • Мета розробки: для збільшення прямих продажів, додатки самі інформують і посилають пуш повідомлення при появі нових акцій, знижок і т.д. провокуючи повторні продажу
 • Монетизація: пряма покупка товарів / замовлення послуг через додаток
 • Охоплення: цільова аудиторія, стає дедалі більше, так як додаток доступний для скачування в маркеті, популяризується на офіційному сайті і в інтернеті

Виберіть послугу

Інструменти і етапи розробки програми

Створення мобільного додатку фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding – це з одного боку кропіткий і злагоджений процес, який з іншого боку сповнений креативу і турботи про конверсійність вашого бізнесу.

Підготувати персональне рішення

для вашого проекту?

Чому ми?

Все дуже просто

Наша команда може не тільки створити мобільний додаток мрії для вашого бізнесу, але і запропонувати вам свій погляд на функціональність і програмування мобільних додатків, які здатні максимально задовольнити потребу вашої цільової аудиторії.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding