Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Створення мобільного додатка

Додатки для Windows Phone

Розробка додатків для Windows phone – можливість для бізнесу привернути увагу, домогтися визнання і лояльності найбільш консервативної аудиторії користувачів смартфонів, яка практично не розбещена увагою розробників і додатків від бізнесу.

Незважаючи на значно меншу цільову аудиторію серед користувачів windows mobile software є сенс розраховувати на конверсійні при розробці програми для виндовс фон, які будуть якісно виділятися серед аналогічних програм.

Можливості windows phone розробки пояснюються дуже низькою конкуренцією додатків для виндовс мобайл, так як більшість бізнесів при замовленні мобільних додатків обмежуються найпоширенішими і таким чином більш перспективними ios і android платформами.

Безпека додатків, які розроблені на платформі Windows Phone на рівні і значно перевищує Android, а значить можна поборотися за оплати всередині додатків лояльною аудиторією.

Рівень модерації в windows mobile apps відповідає аналогічному низькому рівняю google play. Перспективи ж бути поміченими користувачами Віндоус фонів досить значні за умови високої якості створення відповідної програми.

Коли

   • Замовником заповнене детальне технічне завдання на розроблення додатків windows phone
   • Описана цільова аудиторія, цілі бізнесу
   • Сплановані KPI, за якими буде відслідковуватися результативність додаток для виндовс фон
   • Замовник вибрав тип програми

 

Навіщо

   • Для збільшення охоплення серед користувачів windows mobile
   • Для найбільш широкого охоплення всіх девайсів цільової аудиторії

Що ми робимо

Етапи розробки програми під Windows Phone

 • Досліджується цільова аудиторія, їх емоційні посили і очікування для досягнення wow ефекту
 • Проектується архітектура необхідна в розробці програми на виндовс фон. Проектуються всі етапи взаємодії з інтерфейсом програми кінцевого користувача
 • Узгоджуються дизайни всього інтерфейсу додатку для windows mobile
 • Дизайн верстається і програмується
 • Після фінальних тестів додаток публікується в Windows Phone Store

Що ви отримаєте

Результати розробки програми під Windows Phone

 • Замовивши послугу розробки під windows phone ви отримаєте готовий якісний додаток, який буде високо оцінений користувачами смартфонів, які працюють на windows.
 • Саме якість розробки та зручність у використанні надійний шлях до лояльності цієї цільової аудиторії.

Скільки коштує

Терміни і вартість розробки програми під Windows Phone

Терміни і вартість замовлення розробки windows phone додатки безпосередньо залежать від складності архітектури, функціоналу і креативності дизайну майбутньої програми.

Більш точний розрахунок і терміни виконання робіт по розробці будуть узгоджуватися з вами після отримання технічного завдання на розробку програми для виндовс фон фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Лояльність користувачів і ефективність застосування під windows phone для вашого бізнесу – основне завдання при свідомості мобільних додатків для наших клієнтів.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding