Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Створення мобільного додатка

Додатки для Android

Розробка додатків для android – можливість для бізнесу привернути увагу, домогтися визнання і лояльності найбільш численної аудиторії користувачів смартфонів. 79% користувачів вибирають смартфони на цій більш доступній і різношерстній платформі.

Різноплановість пристроїв, які працюють на google платформі потрібно враховувати при розробці мобільних додатків під android, так як приймати за основу діагоналі екранів і інші характеристики всіх представників цієї багатої лінійки дуже ресурсовитратна і практично не реально, та й безглуздо.

Створення додатків для андроїд більше націлене на збільшення охоплення та інформування цільової аудиторії, утримання її, так як користувачі цих смартфонів не особливо вмотивовані на оплату через додатки або за них спочатку. Можливо це пояснюється меншою безпекою платформи і як результат великою поширеністю зламаних додатків, які з легкістю викачуються в інтернеті і доступністю самих девайсів.

Розробка додатків під андроїд більш доступна для бізнесу через практично повну відсутність модерації в Google Play, а також присутності безлічі магазинів аналогів для публікації android розробок.

У той же час розробка андроїд -додатків це тільки початок життя додатки. Саме через занижені вимог до публікації від Google додаток очікує серйозна конкуренція за право достукатися до цільової аудиторії.

Коли

 • Замовником заповнене детальне технічне завдання на розробку андроїд додатків
 • Описана цільова аудиторія, цілі бізнесу
 • Сплановані KPI, за якими буде відслідковуватися результативність андроїд додатків
 • Замовник вибрав тип програми

Навіщо

 • Для створення унікального додатку-доповнення бізнесу, яке націлене на найбільш лояльну до своїх андроїд -девайсів цільову аудиторію. Таким потенційним клієнтам не досить адаптованої верстки або навіть незначних структурних змін в дизайні сайту, яку дає мобільна версія. Вони хочуть отримувати всю необхідну їм інформацію з персональними налаштуваннями і інформуванням прямо в своєму улюбленому девайсі
 • Для найбільш широкого охоплення цільової аудиторії – користувачі Android скачують і тестують максимальну кількість нових додатків
 • Для створення WOW ефекту для брендових промо додатків, так як серед любителів android більшість новаторів

Що ми робимо

Етапи розробки програми під Android

 • Досліджується цільова аудиторія, їх емоційні посили і очікування для досягнення wow ефекту
 • Проектується архітектура необхідна в розробці android додатків. Детально продумуються все етапи взаємодії користувача з інтерфейсом майбутньої програми
 • Готуються дизайн-макети всього інтерфейсу андроїд розробки
 • Дизайн верстається і впроваджується на платформу програмістом
 • Готовий додаток тестується на наявність багів і недоліків архітектури
 • Додаток вичищений від багів публікується в Google Play

Що ви отримаєте

Результати розробки програми під Android

 • В результаті замовлення послуги розробки програми android ви отримаєте готовий робочий додаток, який буде помітно виділятися серед однотипних додатків ваших конкурентів. Зроблений нами додаток обов’язково викличе WOW ефект у цільової аудиторії і з високою ймовірністю не буде замінено на чергову невиразну, яка опублікована на Google Play, непоказну саморобку, яка не викликає емоційної прихильності.

Скільки коштує

Терміни і вартість розробки програми під Android

Терміни і ціна створення  додатку для android залежить від складності архітектури, функціоналу і креативності дизайну майбутнього програми. Більш точний розрахунок і терміни виконання робіт по розробці будуть узгоджуватися з вами після узгодження технічного завдання на розробку програми під андроїд фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Ми зможемо створити новаторський додаток, який успішно буде конкурувати з розмаїттям додатків в android маркетах, буде з одного боку зручно і ефективно, а з іншого конверсійно для вашого бізнесу.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding