Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Створення мобільного додатка

Додатки для IOS

Розробка додатків під IOS – можливість для бізнесу привернути увагу, домогтися визнання і лояльності найбільш заможної аудиторії користувачів смартфонів.

Саме користувачі I-техніки найбільш часто оплачують свої покупки через додатки, так як платформа славиться своєю безпекою і захистом від злому сторонніми зловмисниками.

Створення додатків для ios також користується великою популярністю у бізнесу не тільки з-за платоспроможності власників девайсів, але і через відносно невеликою кількостю розмірів пристроїв, під дисплеї яких розробка ios додатків власне і виробляється.

Користувачі Apple цінують розробку під ios за якість додатків, які вони можуть завантажити в Appstore. Якість пояснюється дуже просто – створення ios додатків доступних для скачування обов’язково передбачає проходження попередньої модерації до публікації в Appstore.

В результаті ризику нескінченних доопрацювань і непроходження модерації за розробку додатків для ios беруться далеко не всі розробники мобільних додатків, незважаючи на постійний попит на розробку ios з боку представників бізнесу.

Коли

 • Замовником заповнене детальне технічне завдання на ios розробку
 • Описана цільова аудиторія, цілі бізнесу
 • Сплановані цілі, які будуть ставитися перед додатком
 • Обраний тип програми

Навіщо

 • Для створення унікального додатку-доповнення бізнесу, яке націлене на найбільш лояльну до своїх девайсів цільову аудиторію. Таким потенційним клієнтам не досить адаптованої верстки або навіть незначних структурних змін в дизайні сайту, яку дає мобільна версія. Вони хочуть отримувати всю необхідну їм інформацію з персональними налаштуваннями і інформуванням прямо в своєму улюбленому девайсе
 • Для отримання доступу до найбільш платоспроможної цільової аудиторії – власникам техніки Apple
 • Для максимізації охоплення пристроїв, які використовує цільова аудиторія бізнесу

Що ми робимо

Етапи розробки програми під IOS

 • Досліджується цільова аудиторія, їхні потреби в товарах, послугах інформації, яку може запропонувати бізнес
 • Проектується архітектура необхідна в розробці програми для ios. Детально продумуються всі етапи взаємодії користувача з інтерфейсом майбутньої програми
 • Готуються дизайн-макети всього інтерфейсу
 • Дизайн верстається і впроваджується програмістом
 • Розроблений додаток тестується на наявність багів і недоробок архітектури
 • Налагоджений додаток подається на модерацію в Appstore
 • Додаток, який пройшов модерацію, публікується і стає доступним для скачування і установки цільовою аудиторією (якщо звичайно це не додаток закритого типу, який призначено для закритого користування співробітниками компанії-замовника)

Що ви отримаєте

Результати розробки програми під IOS

 • В результаті замовлення послуги розробки програми під ios ви отримаєте додаток, який готовий до просування і націлений на ефективне досягнення своїх KPI по роботі з вашою цільовою аудиторією.

Скільки коштує

Терміни і вартість розробки програми під IOS

Терміни і вартість розробки під ios залежать від складності архітектури, функціоналу і креативності дизайну майбутньої програми для Apple. Більш конкретний кошторис і терміни виконання робіт можна буде отримати після аналізу заповненої вами технічного завдання по розробці програми під ios фахівцями агентства інтернет-маркетингу Webbranding.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Створити якісний додаток, який успішно пройде модерацію в Appstore і буде ефективним для вашого бізнесу для нас не виклик, а важливе завдання, яке ми знаємо, як вирішити.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding