Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Технічна настройка сайту

Адміністрування сайту

Адміністрування сайту – це наступний етап після створення сайту і розміщення на хостингу. Не дивлячись на те, що сайт був розроблений, функціонує, первинні базові настройки хостингу зроблені і сайт наповнений первинною інформацією, вам на постійній основі потрібна технічна підтримка фахівця.

Що ж саме вимагає такої постійної уваги при нормальному з першого погляду функціонування сайту? Робота фахівця, який буде займатися адмініструванням вашого сайту, буде складатися з 2-х напрямків: інформаційна підтримка та технічна підтримка вашого ресурсу онлайн.

Інформаційна підтримка при адмініструванні сайту є розміщення на сайті необхідного контенту в відповідних узгоджених розділах сайту. Контент в цьому випадку фахівець отримує від представників замовника або від відділу контенту при замовленні нового контенту замовником на аутсорс. При цьому контент адаптується і розмічається відповідно до всіх вимог CMS сайту і з усіма притаманними для еталонної публікації параметрами.

Також до інформаційної підтримки потрібно віднести модерування коментарів і відгуків, які користувачі залишають на сайті, а також модерування гілок спілкування на форумі. Без адміністрування і модерації такі сайти в короткий час обростуть величезною кількістю спамних посилань, а також прихованої і не прихованої реклами конкурентів. З іншого боку при тривалому запізненні в модерації нормальних коментарів і запитань від потенційних клієнтів знижується лояльність до сайту цільової аудиторії.

Технічна підтримка при адмініструванні сайту є рішення всіх практичних проблем з працездатністю вашого сайту.

Коли

  • Сайт готовий, викладений на хостинг і функціонує нормально

Навіщо

  • Для постійного моніторингу повноцінного функціонування сайту і виправлення виникаючих помилок
  • Для модерування зворотного зв’язку з відвідувачами сайту
  • Для оновлення, актуалізації і додавання інформації на сайт

Що ми робимо

Етапи робіт з адміністрування сайту

  • Постійно відстежується працездатність сайту
  • Контролюється працездатність лічильників
  • Оновлюється і розміщується контент на сайті
  • Робляться резервні копії файлів і баз даних
  • Модеруються коментарі і форум

Що ви отримаєте

Результати робіт з адміністрування сайту

  • В результаті у вас стабільно працюючий сайт, який вчасно оновлюється та модерується з коментарями, відгуками і форумом.

Скільки коштує

Терміни та вартість робіт з адміністрування сайту

Вартість адміністрування сайту залежить безпосередньо від того скільки матеріалів буде необхідно оновлювати / додавати і кількість вхідних на сайт відгуків / коментарів для модерування співробітниками агентства інтернет-маркетингу Webbranding за завданням замовника.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Ми зробимо так, щоб всі технічні питання з адміністрування сайту вирішувалися на льоту без вашої необхідності координувати їх виконання – цим займуться наші фахівці.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding