Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Створення сайту

Технічна налаштування нового сайту

У первинну настройку входить настройка самого сайту і створення всіх умов для безперебійного функціонування сайту з одного боку і налаштування відстеження всіх дій відвідувачів на сайті для інформування бізнесу та прийняття управлінських рішень з іншого.

Це базовий фундамент, про який, в ідеалі, взагалі не повинні замислюватися відвідувачі вашого сайту.

Що потрібно

Технічна настройка нового сайту

В основному в цю послугу входять первинна і наступні настройки хостингу (наприклад, настройка дзеркал сайту і інші …), адміністрування сайту по додаванню і оновленню матеріалів на сайті, програмінг з нарощуванням функціоналу і внесенням доробок на сайт, тестування (баг трекінг), установка і настройка систем Веб аналітики, відстеження Offline конверсій (колл-трекінг).

Більшість цих послуг одноразові, і не вимагають щомісячних ресурсних вкладень. До щомісячним послуг можна віднести адміністрування сайту (частотність в залежності від періодичності наповнення матеріалами) і відстеження Offline конверсій (на постійній основі).

По інших же послугах потрібно обов’язково мати під рукою фахівця (в штаті або на аутсорсі не має значення), але фахівець повинен бути високого класу для дуже швидкого реагування на будь-які поломки / баги в технічних налаштуваннях сайту.

Налаштування для клієнтів

Важливість безперебійної роботи сайту

Всі дії пов’язані з працездатністю і безперебійним функціонуванням сайту повинні проводитися з урахуванням тестування / налагоджування перед зміною на основному робочому ресурсі в інтернеті, повинні обов’язково створюватися резервні копії, до яких можна швидко відкотитися при збоях.

При значній відвідуваності ресурсу відносно нетривалий час простою (нероботи) сайту призводить з одного боку до багатотисячного недоотриманого прибутку з онлайн продажів, а з іншого до погіршення ранжирування сайту в різних онлайн джерелах залучення цільового трафіку, що в свою чергу погіршує майбутні продажі.

Налаштування для бізнесу

Відстеження ефективності маркетингу

По налаштуванню аналітики для відстеження ефективності постарайтесь максимально швидко інтегрувати цей інструмент для того, щоб мати всі необхідні відомості про ваших відвідувачів і час рекламних компаній.

Під час налаштування аналітики зміна будь-яких фундаментальних налаштувань (сегментування, фільтрація частини трафіку …) має виконуватися в копії основного представлення для збереження можливості отримати доступ до повної не відфільтрованої інформації в майбутньому.

Виберіть послугу

Інструменти і етапи технічного настроювання сайту

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Чому ми?

Все дуже просто

Фахівці агентства інтернет-маркетингу Webbranding зроблять все необхідне для того, щоб ваш сайт був завжди працездатний, а у вас була повна інформація по ефективності вашого бізнесу.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding