Звя'зок з нами

Телефонуйте:

+38 044 225 55 53
+38 063 948 55 53
+38 068 948 55 53
+38 066 948 55 53

Ми Вам передзвонимо:

Технічна настройка сайту

Реєстрація домену та хостинг сайту

Реєстрація домену та розміщення сайту на хостингу – це одне з найважливіших завдань технічного настроювання сайту. Причини цієї важливості стануть очевидні після того, як ми коротко розглянемо, що таке хостинг і домен для вашого сайту.

Домен для сайту – це його назва, URL, яке відвідувачами і пошуковими системами буде сприйматися як сам сайт, хоча це всього лише адреса, за якою на сайт можна потрапити.

Саме з цим сайтом у відвідувачів і пошукових систем буде асоціюватися весь контент сайту, його дизайн, структура всі параметри трастовості і санкції за несумлінне просування.

При виборі доменного імені ми завжди прагнемо, щоб новий домен своєю регіональністю відповідав географічному розташуванню цільової аудиторії (в ідеалі його доменна зона повинна збігатися по регіональності регіону майбутнього просування).

Який домен вибрати або яке доменне ім’я дасть вам максимальну кількість преференцій при майбутньому залученні цільової аудиторії? Бажано збіг домену з назвою торгової марки / бренду, особливо це дасть преференції для впізнаваності бренду і просуванні по брендовим запитам. Якщо ж ви не плануєте використовувати бренд в назві сайту, то постарайтеся зробити так, щоб за назвою сайту була зрозуміла специфіка діяльності компанії, але уникайте перенасичення ключовими словами в назві сайту, так як за такий переспам сайт можуть знизити в ранжируванні пошукові системи.

Хостинг для сайту – це його адреса розміщення в інтернеті, на який при введенні адресу потрапляють відвідувачі і пошукові роботи. По працездатності, швидкості і стійкості хостингу відвідувачі судять про якість сайту в цілому, приймаючи рішення про зручність його використання. Також на повільну роботу хостингу або його постійні падіння внаслідок 500х помилок сервера дуже швидко реагують пошукові системи, істотно скорочуючи потік безкоштовного трафіку з пошукових систем за звичайним пошуку.

Як перевірити хостинг сайту? Якщо хостингу ще немає, то тільки за відгуками в інтернеті, але не на сайті хостера, а якщо є, то вже є, то при отриманні фідбеку від відвідувачів про те, що у вас постійно сайт тупить або валяється, варто задуматися про те, як перенести сайт на інший хостинг . Насправді, перенесення сайту на інший хостинг не такий страшний, як можна було б очікувати, тільки якщо разом з цим перенесенням сайту не змінюється CMS сайту і домен.

У цьому випадку в тому, як залити сайт на хостинг вам знадобиться допомога фахівця в штаті або на аутсорсингу. Про перенесення сайту можна домовитися з представниками вашого нового хостера, проте, в більшості випадків ця послуга платна. Також допомога фахівця буде необхідна, Коли вам потрібно буде керувати сайтом на хостингу в процесі впровадження на сайті змін в технічних налаштуваннях або функціонал.

Який хостинг вибрати для сайту? В першу чергу потрібно звернути увагу на плановє навантаження на сайт за відвідуваністю, його CMS, вимогам CMS до базових налаштувань хостингу і його аптайму (% перебування серверів хостингу онлайн без перезавантаження – в ідеалі 99,9%). Також зверніть увагу на активність у вирішенні питань і активність техпідтримки, можливі канали зв’язку і час доступності їх.

Найчастіше вибір відбувається з наступних типів хостингу: звичайний хостинг, віртуальний, виділений сервер, віртуальний виділений і хмарний або кластерний хостинг.

Коли

 • Сайт готовий і потрібно його переносити в інтернет на ваш хостинг і зареєстрований домен
 • Старий хостинг не справляється з навантаженнями, сайт більше лежить, ніж функціонує
 • Технічні параметри хостингу недостатні і представники хостера настійно просять вас змінити тарифний план / тип хостингу / хостинг в цілому
 • Навантаження вашого сайту вимагають окремого вашого виділеного фізичного сервера, від хостингу тепер потрібен тільки colocation (колокейшн – розташування вашого сервера)
 • Якість техпідтримки / тарифи / встановлення старого хостингу вас не влаштовують

Навіщо

 • Для більш якісної швидкої роботи сайту
 • Щоб знизити ризики втрати доходів від простою сайту
 • Щоб безпека даних вашого сайту не могла опинитися під загрозою (власний фізичний сервер)

Що ми робимо

Етапи реєстрації домена і хостинг сайту

 • Аналізується і підбирається доменне ім’я, яке реєструється на вас після узгодження
 • Виходячи з потенційного навантаження на сайт і CMS, вибирається тип хостингу
 • Оцінюються альтернативи і підбирається хостинг, який максимально відповідає всім необхідним параметрам
 • Робляться резервні копії файлів і баз даних
 • Дані заливаються на новий хостинг
 • Налаштовуються всі необхідні доступи і передаються замовнику

Що ви отримаєте

Результати реєстрації домену та хостингу сайту

 • В результаті реєстрації домену та первинної настройки хостингу сайту ви отримуєте повністю функціонуючий ресурс доступний в інтернеті вашим відвідувачам

Скільки коштує

Терміни та вартість реєстрації домена і хостингу сайту

Вартість такого аналізу залежить безпосередньо від того скільки часу буде потрібно співробітникам агентства інтернет-маркетингу Webbranding для всіх необхідних налаштувань за завданням замовника.

Подготовить персональное решение

для вашего проекта?

Наші клієнти

Реалізовані проекти та проекти в роботі

Ознайомтеся з тими нашими клієнтами, яким ми надали і надаємо дану послугу.

Чому ми?

Все дуже просто

Ми зробимо так, щоб у питаннях хостингу і домену брали участь тільки співробітники вашої бухгалтерії, при оплаті щомісячного продовження послуги, ваш же сайт буде працювати як годинник і дасть можливість отримувати максимальну віддачу від всіх маркетингових інвестицій в ваш онлайн бізнес.
1
Персональна стратегія

Ваші цілі просування, клієнти і суть вашого бізнесу будуть основними при створенні комплексної маркетингової стратегії.

2
Експертна тактика

Вашим сайтом буде займатися ціла команда фахівців в різних сфер інтернет-маркетингу, тому всебічні мозкові штурми вашому проекту забезпечені.

3
Прозорі розрахунки

Ви будете проінформовані про всі витрати на просування в розрізі всіх використовуваних джерел з оцінкою їх ефективності та детальними щомісячними звітами.

4
Якісні результати

Результати нашої співпраці будуть стимулювати вас до розширення бюджетів на маркетинг, так як всі інвестиції будуть максимально рентабельні.

Зв'язок з нами

© 2013 – 2018 Агентство комплексного інтернет-маркетингу Webbranding